oyuncaklar depolamak için kutular

Doğru oyuncak kutusunu seçme

Modern çocuklar oyuncakları hiçbir sıkıntısı yok. Bunlar çocuğun doğumundan önce satın başlıyor ve daha sonra bu sayı her tatil artıyor.

Herkes küçük çocuklu aileyi ziyaret bir oyuncak getirmek için emin olmak için geliyor. Ve bir noktada, ebeveynler tüm bu hazineler yerde muhafaza edilmesi gerektiğini anlıyoruz.

bozukluğu çocukluk sağ çocuğu saracak, eğer organizasyonun genel eksiklikten gelecek kurşun muhtemeldir çünkü ebeveynlerin bu endişe, anlaşılabilir. Oyuncak kutuları Eğer gerçek bir hizmet yapabilir.

Psikologlar uzun prosedüre alışkın çocuklar, daha sonra okula gitmek için çok daha kolay olacaktır bir çalışma gerçekleştirdik. kullanışlı bir oyuncak kutusu olması, evdeki düzeni korumak için değil, aynı zamanda bu çocuğu öğretmek için yalnızca mümkün değil. Çocuklar, onun odasında sırayla şeyler koyarak ve sadece doğruluk öğrenme, oyuncaklar ekleyerek, aynı zamanda systematization ve eylemlerinin analizinin temelleri.

Bu etkinlik çok külfetli değildi için, oyuncak kutuları, rahat, aydınlık, güzel ve işlevsel olmalıdır. Tercih edilen modeller bu kadar sığ ve düşüktür. Bu durumda, çocuk kolayca istenilen oyuncak alabilir ve onu kaldırmak için de kolaydır.

olabilir Kullanımı çok kolay bir büyük kutu, içinde birden fazla küçük kutular yerleştirilmiş. diğerinde, boya ve pastel boya - - Üçüncü Bu durumda böyle bir bölmeye arabalar, küpler olarak oyuncak, sıralı tutmak mümkün olacaktır. Yani çocuğun zenginlik çeşitlilik içinde gezinmek için daha kolay olacaktır.

Birçok üretici tekerlekli bir oyuncak kutuları kolaylıkla bir yerden diğerine taşınması sunuyoruz.

Bu tür kaplar yeterince ucuz, ama çok yer kaplar. Küçük bir daire için, bu seçeneği kullanabilirsiniz: kendinden yapışkanlı kanca mobilya, duvar veya oyuncak dolabı küçük kapların bile içine takmak içinde - onlar çok özgün ve sıradışı bakacağız.

Yalnızca kreş onarım yapmak ve bunun için mobilya satın planlıyorsanız, bir yatak veya masa oyunları, boyalar, albüm ve oyuncaklar depolamak için bir kap ile oyuncak kutuları dahili ya da çok rahat ve fonksiyonel çocuk masalı bir kanepe dikkat edilmelidir.

Pek çok ebeveyn duvarlar boyunca raflar yüklemeyi tercih. İlk başta, oyuncak koyabilirsiniz ve yaşlandıkça çocuk büyüdükçe onlar kitap ve çeşitli makaleler için raflar olurlar. Bunları yapmak veya sipariş satın alabilirsiniz. Tipik olarak, üreticiler bu sunta, ahşap, plastik malzemeler için kullanın.

Sen Metal destekleri satın alabilirsiniz plastik kutular ve kaplar. Bu karar artılar bir çok içinde. Çocuk ilk etapta büyüdükçe raflarda, "büyümek", sen düzgünce tüm ayarlayabilir ve ikincisi, bir raf. Başlangıçta, yığının yüksekliği çocuğun büyümesi ve ne zaman bebek başka birini kurabilirler çekmecenin bir veya iki sıra için, yaşlı ve uzundur eşit olacaktır. Üçüncüsü, sıkıca monte raf alanı kalanından odanın oynama tarafını ayırabilirsiniz.

Bu oyuncaklar için askıya cepler için montaj duvara monte edilebilir. Eğer kız anneler için, kendilerini satın almak veya kravat olabilir oyuncakları depolamak için örgü cepler çeşitli konuşmacı elinde tutmak için kızını öğretmek için iyi bir fırsattır. Tabii ki, bu tür kapasite çok güçlü değil, ama onlar hızlı ve kolay bir doğru olanı bulabilirsiniz.

Son yıllarda çok popüler sandıkları olur. Bu mobilya Çocuk odası dekore edebilirsiniz, oyuncaklar veya öğeleri saklamak mümkündür. Eğer oturabilir göğüs üzerinde, komodin yerine kullanabilirsiniz. Erkekler uygun plastik veya ahşap kutular, stilize korsan.

Ve parlak renklerin şık hasır sandıkları gibi kızlar. Ayrıca düzeni sağlamak için acilen gerekiyorsa hızlı, dağınık oyuncaklar toplayabilir yuvarlak kumaş konteyner satın almak güzel.

ağırlık - kısa, seçenekler olarak. nasıl seçilir, siz karar verin!

ana sınıfı ve öneriler: Nasıl elleriyle bir oyuncak kutusu yapmak. kutunun dışında elleriyle Oyuncak kutuları

Kural olarak, çocukları olarak, farklı oyuncaklar (bebekler, arabalar, yumuşak, gelişmekte ve benzeri) bir sürü satın. Sonuç olarak, onlar dairenin farklı köşelerinde dağılmış. Bu değildi için, size kendi elleriyle oyuncak bir kutu için de yapılabilir nasıl ve hangi öğrenmek sunuyoruz. Aynı zamanda düzen ve çocuğa alıştırmak için mümkün olacaktır.

Gereksiz karton kutu kullanma

ayakkabı altından büyük bir kutu, vb ev aletleri ve yeniden kullanılabilir. Sadece onları zadekoriruyte - ve çocuk bebek ve makineleri saklamak için uygun bir yere sahiptir.

Ana sınıfı, aşağıda açıklanan kendi elleriyle, oyuncaklar için bir kutu nasıl.

 1. Bir karton kutu, tutkal tabancası, bez büyük bir parça gerekir.
 2. tutkal tabancası çevre üzerinde alt kutu Promazhte.
 3. kumaş ve orta çevreleyen kutunun alt kanat, yavaşça okşayarak ve yapıştırıcıya bastırarak açın.
 4. Tüm iç duvarları kumaş esneme ve çıkmalar tutkal Promazhte.
 5. kutunun dış tarafında kumaş sarın ve duvarların altına tutkal.
 6. kutusunu açın ve altta bez sarın. Parçalamak tam duvara basılmalıdır. kumaş Tutkal ve aşırı kesti.
 7. kutusunun çevresi boyunca alt promazhte kumaş yapıştırıcı güçlendirmek ve kartonun üstünde tutkal için.
 8. kutusunu çevirin.
 9. Üst Pim mandal ve ağır içine koydukları bir şey, kumaş iyi kutuya yapıştırılır.

Talimatlar nasıl kulplu çocuk oyuncakları bir kutu bu konuda size yardımcı olacaktır yapmak.

 1. Kumaş, şerit ya da kalın bir ip, yapıştırıcı, tutkal tabancası iki çeşit al.
 2. kumaşın bir şerit kesin. genişlik olarak, kutunun yüksekliğinden daha büyük olmalıdır (dibe yakın olabilir flap gerekir ve küçük bir kutu içine sarılmış). kumaşın uzunluğu boyunca kutunun çevresini kuşatmak tamamen gerekir.
 3. kutunun duvarları, kumaşın kesik dikdörtgen Tutkal.
 4. kutu içinde, bir taraftan fazla kumaşın sarın ve alt diğer yapıştırıcı bu üzerinde.
 5. diğer kumaş rengi bir parçasını ölçün. Bu kutunun içinde alt ve duvarları kapsamalıdır.
 6. Promazhte tutkal içinde alt ve kumaş tutkal.
 7. duvar ve aynı zamanda doku tutkal içinde Promazhte. kenarlar boyunca ağ geçitleri yapmak.
 8. doku iki türlü kesiştiği geçitleri Tutkal.
 9. tutkal tabancası kullanarak bandı ölçün ve kutunun çevresi boyunca, alt tutkal.
 10. bandın iki özdeş parçaları üzerinden ölçülür. Aralarında kalem yapılacaktır.
 11. kutunun yanlarındaki duvarlara iki kasetleri sopa.
 12. kutu üst çevresinde Başka bir kaset yapıştırın. Bu düğmeleri altını kapsamalıdır.

Toy Box hazır!

Bunun en kolay yolu kendinden yapışkanlı duvar kağıdı almak. Sonra yapıştırıcı ile etrafında karışıklık yoktur ve tüm duvarları kuru olana kadar bekleyin.

Ama ne olursa olsun, bir sonraki oyuncak kutusu veya kendinden yapışkanlı kağıt duvar kağıdı, operasyonun aynı ilkeye yapıştıracağınız:

 1. o kutunun çevresini sarması uzunluğuna duvar kağıdı bir parça kesin.
 2. Gerekirse, beyaz tutkal ile duvar promazhte.
 3. Kutunun çevresi üzerinde duvar kağıdı Tutkal.
 4. duvar çıkıntılı parçaların üst ve alt kısmında bir kesi olun.
 5. içini ve çıkıntılı parçaların altındaki sarın.

kendi elleriyle oyuncaklar için ahşap kutu oldukça zordur. Ama böyle bir şey çok güvenilir verir ve çok daha uzun bir karton kutu daha sürecek.

Ayrıca, sadece dekoratif bir unsur olarak iç meşgul olamaz. Bu kutu odanın işlevsel bir parçası haline gelebilir.

Duvarın altında kutusunu koyarsanız Örneğin, bir battaniye ve kanepe yastıkları koymak, ek bir koltuk olacaktır.

kolaylık sağlamak için, kendi elleriyle oyuncak depolama için ahşap bir kutu yapmak nasıl rehberlik.

 1. Gelecekteki kutu (resim 1) bir taslak oluşturma. yükseklik, derinlik ve genişlik ne olacağını boyutlarını göz önünde bulundurun. o katta bacakları veya alt tarafında duracak? idare edecek ve nerede yer almalıdır?
 2. Gerekli tüm malzeme ve araçları (resim 2) hazırlayın. Başlamak için, kontrplak veya MDF tahta gerekir. Onlar Hırdavatçıdaki satılmaktadır. Eski mobilyalar vardır Ama eğer (örneğin bir masa, bir Çekmeceli, gardırop gibi), bunu sökmeye ve gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Ayrıca vida ve köşeleri, menteşeler, PVA yapıştırıcı veya marangoz gerekir. araçların basit veya daire testere ihtiyacı var.
 3. Eğer mağazasında malzemeleri satın alırsanız, istediğiniz boyuta orada biçilmiş olan panoları olmak isteyebilir. Bu mümkün değilse veya doğaçlama malzemesini kullanıyorsanız, kendiniz (resim 3) do. parçalarda bu raschertite pano için ve onu gördüm. dört duvar (hepsi aynı ya da iki farklı olanlar) ve alt kapağı: Sonuç olarak, aşağıdaki parçaların sayısı olmalıdır.
 4. kutu montaj başlatın. Bu noktaya kadar duvarlar yapıştırıcı eklem (resim 4) ile kaplanmıştır.
 5. Sonra iki köşe (resim 5) bağlayın.
 6. menteşeler (resim 6) ile kutuya kapağı takın.
 7. Bir bezle fazlalığı tutkal silin ve kuru kutuya bırakın.
 8. Zadekoriruyte kutusu. Örneğin, oshkurte ve renk (resim 7).
 9. sapı ve isteğe bağlı bacaklar (resim 8) takın.

hazır depolamak için Box!

oyuncaklar için ahşap kutu kalas yapılabilir. toplama iki yolu vardır.

 1. çivi ve dört takozlar alt köşelerine kontrplak atın. Daha sonra ince çivi tahta çivilenmiş edildi. ağaç yarıklar yapabilir arasında, daha iyi havalandırma olurdu.
 2. kontrplak her iki tarafta alta kutusunu Tırnak. Ve bu panoları çivilenmiş. Böylece, kutunun kenarları katı olmak zorunda ve partiler - yırtmaçlı.

Sistem Depolama çocuk oyuncakları

görünüşte kötü olduğunda çocuklar için oyuncak bir çok? Ve onlar Odalar ve sahiplerine dağılmış olması, onları toplayıp çok düşkün değildir. Bir daire veya evde oyuncak uygun depolanması - yüksek karmaşıklık bir görev - (özellikle anneler) barış ve düzen bir sözü bu durumda düzenin bile sırf bakım nedeniyle. onun mümkün ve gerekli kolaylaştırılması. Sen çocuk oyuncaklarını mobilya gerekir - rafları, raflar veya kabine yanı sıra kutuları, vakaların, torba ve kutu iyi bir miktar.

Çocuk oyuncakları için mobilya

Yaşamın ilk günlerinden itibaren kreş odasındaki mobilyalara ihtiyaç duyulmaktadır. Çoğunlukla bir çekmece ve raf sandığıdır. İlk başta sadece keten ve çocuk kıyafetleriyle doludurlar ve oyuncaklar az yer kaplarlar. Fakat yavaş yavaş komik şeyler - çıngıraklar, ayılar, makineler, bebekler, vs. giderek daha fazla olur, ayrı bir yere, bazen de bir yere ihtiyaç duyarlar.

En uygun seçenek raftır. Kapıları olan bir dolap, yani açık raflara sahip bir raf değil, üzerinde kutu olabilir. Bu formdaki oyuncakların depolanması en uygunudur - ve çocuğun bunları alması ve çabucak çıkarması uygundur.

İlk başta bir dikdörtgen raf satın alabilir veya yapabilirsiniz, tercihen kare hücrelerle. Şimdi nedenini anlayacaksın ...

Kare hücreli dikdörtgen raf

Çocuk küçükken, fotoğraftaki gibi uzun tarafı yere bakacak şekilde "yalan söyleyebilir". Bu nedenle küçük bir çocuk için daha uygundur - önce neyin olduğunu öğrenecek, sonra üst raflara geçecektir. Ve daha güvenli - yetişkin çocuklar rafları merdiven olarak kullanabilirler ve bu pozisyonda onlar tepeye tırmanamazlar)

Birkaç yıl içinde çocuk büyüyecek, daha fazla oyuncak olacak. Rafı döndürebilir ve "yüksekliğe" koyabilir ve boş koltukta, ikinci rafı takabilir veya raf yapabilirsiniz. Bir çocuk oyuncak depolama sistemi almak için farklı raflardan birkaç rafı birleştirin.

Oyuncak depolama sistemlerine farklı raflar monte edilmiştir

Sesi kademeli olarak artırabilirsiniz: tek bir raf satın alın veya daha önce söylendiği gibi - bir kitaplık, daha sonra başka bir raf alın. Fidanlığın tüm güzelliği, aynı renkteki olması gerekmeyen şeydir. Ve önemserseniz - onları boyayın ya da "ağaç altında" nötr bir renk seçin.

Oyuncakların depolanması nasıl organize edilir: fikirler

Raflarda, küçük ve çok oyuncakları yüklemek için farklı kutular koyabilirsiniz. Sadece küçük çocuklar için tahta kutuların (veya kontrplak, yonga levha ve benzeri materyallerin) en iyi seçenek olmadığını aklınızda tutun. Onlar çok ağır, oyuncak almaya çalışırken çocukların parmaklarını sık sık incitmeleri. Elbette hafifçe yuvarlatılmış ağır travmatik köşeleri var, ancak yine de sert kalmaya devam ediyorlar. Bu tür kutular okul çocukları için uygundur. Zaten daha fazla güce sahipler ve koordinasyon daha iyi geliştirilmiş durumda. Ve bebekler için oyuncakların depolanması, daha yumuşak ve daha travmatik olmayan plastik kaplar / sepetler ya da renkli kağıt veya bezle yapıştırılmış yoğun kutular içerisinde daha iyi düzenlenir.

Ağır kutular ışıkla değiştirmek daha iyidir

Satın almak ya da yapmak için bir yara mobilyası o kadar zor değildir, ancak bir çocuğa oyuncaklarını koymak için öğretmek daha zor bir iştir. Kızlar için, raflar bir ev şeklinde yapılabilir. Sonra "kiracıları" kendisi halleder ve onlar için şartlar yaratır.

Kız çocuklar için oyuncaklar için raflar

Erkeklerle bu seçenek işe yaramaz. Genellikle çok sayıda makineye sahiptirler ve bir oğlan çocuğunu oyuncak depolamanın asıl görevi makinaları düzenlemektir. Bunu yapmak için, bir duvar garajı yapabilirsiniz. Bunlar, bütün otoparkın bulunduğu uzun dar raflardır. Başka bir seçenek - Kumaş üzerindeki şeffaf cepler (ayakkabılar için bir saklama sistemi olarak satılır) veya plastik borulardan monte edilmiş bir raf.

Makinelerin saklama alanı nasıl düzenlenir (duvara monte garaj)

Arabaları garaja "sürmek" arzusunu uyandırmak için, katta, üzerinde "değişiklikten sonra" park yerinde duran bir işaretleme bandı oluşturabilirsiniz.

Parkur yolu

İlke olarak, bu cepliler bebek koleksiyonlarını depolamak ve yumuşak oyuncaklar için kullanılabilir.

Duvardaki cephanelerde hem bebek hem de doldurulmuş hayvanlar yerleştirmek uygundur.

Fidanlık raflarında ve raflarda yer olmadığında, daha fazla fikre ihtiyacımız var. Ceplerine ek olarak, yatak veya masanın altına çekmeceler (büyük) de yapabilirsiniz.

Yatağın altındaki kutular - yerleri doldurmayın ve sıkılmış oyuncaklarınızı saklayabilirsiniz.

Büyük çekmecelerde her şeyi yığın halinde tutmak için plastik sepetler küçük şeylerin altına konabilir. Yani her şey ortak yığıntan daha hızlı olacaktır.

Oyuncakların depolanması doğru organize edilmelidir

Kutular raflara değil raflara monte edilebilir: Onları asmak mümkündür. Bunun için, sepetlerin ve sepetlerin basitçe takıldığı yan duvarlara yarıklar kesilir. Sepetler plastik olanlarla (eğer oldukça sert taraflarla bulursanız) alınabilir ve metal parçalar tam bir gardırop veya dolap setinden yapılabilir.

Oyuncaklar için sepet rafına nasıl monte edilir?

Odadaki en büyük serbest yüzeyler duvarlardır. Onları kullanabilirsiniz. Örneğin, cırt bant duvarı (dolap, bir lamba gölge, vb yan duvar) takmak için. Dikişlerin arkasındaki yumuşak oyuncaklar da, bu tür bantların küçük parçaları. Kolayca yere asılarak çıkarılırlar. Ve dekor aynı zamanda daha çeşitli hale gelecektir.

Velcro, yumuşak oyuncaklar için bir yer bulmanın en kolay yollarından biridir

Duvarlarda tel veya plastik tencere asabilirsiniz. Onlarda da harika küçük bebek-bunnies-bunnies veya daktilo var.

Saksı çiçekleri yerine oyuncaklar koydu.

Fikri mutfaktan ödünç alabilirsin: yatay boruya farklı çantalar takın. Boynu sertleştirmek için nakış mandalları ile sıkın veya elastik bir tel dikin.

Tüp üzerindeki cepler veya torbalar - kreşte oyuncak depolamak için bir başka düşünce

Cepler ahşap bazalardan yapılmıştır. Kontrplaktan kesilebilir, boyalı, birkaç kanca, cepten ve torbadan çivilenmiş olabilir. Mini oyuncak depolama sistemi hazır.

Oyuncak ceplerinin varyantlarından biri

Ancak her şey duvarlara yapıştırılamaz. Bazı şeyler sepetler veya kutular gerektirir. Örneğin, sporcu - tüm toplar, toplar ve diğer kabuklar. Bunlar uygun bir şekilde tel çöp tenekelerinde saklanır.

Spor ekipmanları ve büyük oyuncak depolamak için tel sepet

İstenirse, sepet duvarlara eklenebilir ve tren (kırılabilir nesneler ve pencerelerden uzak) sepet içinde topa vurmak.

"Ucuz ve kızgın" kategorisinden oyuncakların depolanması - katlanır kumaş sepetleri. Elbette ucuzlar, iyi görünüyorlar, ancak çok çabuk kırılıyorlar. Özellikle meshyatye: oyuncak bağlandı, çocuk sarsıldı .... kıl.

Oyuncak depolamak için katlanır kumaş sepetleri

Anne-babalar ne kadar zahmetli çalışırsa yapsın, çocuklar oyuncakları temizlemek istemiyorlar. Aksine, istemiyorlar. Bu anlamda, çanta-matın sadece ideal bir versiyonu.

Hızlı temizleme için bagaj hasırı

Bu mükemmel bir çözüm: yuvarlak halı kenarında küçük bir "duvar" dikiliyor, üst kenarında kordonun içine çekildiği bir kulisk var. Oyuncakları çıkarmak için, kabloyu sıkmanız yeterlidir. Halının kenarları yükselir ve halı bir torbaya dönüşür.

Oyuncakları çabucak bir araya getirin

Sonra bu torbalar duvara yakın bir yere konabilir veya özel kancalara asılabilir. Gerçekten ideal bir seçenek.

Kendi elleri ile oyuncak kutuları

mağazalarda güzel hasır veya plastik sepetler çocuk fiyatlarla değildir bakıldığında, kendi elleriyle oyuncaklar için renkli bir kutu yapma fikri o kadar kötü değil aslında düşünmek. Büyük olasılıkla beyaz eşya altındaki yoğun (oluklu değil) kartondan karton kutular gerekecektir. Şansınızı arkadaşlarınıza deneyebilirsiniz: Birçok üretici, yalnızca ambalajın bulunup bulunmadığı konusunda garanti onarımı sağlar. Burada ve insanlar kutularını saklayın. Garanti süresi uzun sürdü, ancak ambalajlar unutuldu. Bunlar kutular ve var - çocuklar için en iyi seçenek.

Başka bir seçenek ise, mağazalarda sormaktır. Malları sık sık katı ambalajlar halinde alıyorlar. Örneğin, böyle gelme bezlerinde, peçetelerde vs.

Bulunan kutularla kapağı kesin. Yan duvarlarda (dar) delikli tutamakları kesiyoruz. Tüm derzler iç kısımdan yapışkan bantla yapıştırılır.

Kutudan kapağı kesip, yanlara delik açarız

Renkli kağıt alıyoruz. Mükemmel paketleme hediye paketi. Yoğun, çok sayıda farklı çizim var. Ayrıca, scrapbooking için kağıt kullanabilirsiniz. Eğer bitiş farklı renkte kağıtlardan yapılırsa, eşit genişliğe sahip şeritler halinde kesin, bir deseni yapıştırırsak, şeridi kutunun yüksekliğinde ölçeriz.

Tutkal (PVA) alıp, kutunun yüzeyini bir fırça ile fırçalayıp köşeden yapıştırmaya başlıyoruz. Kabarcıklar olmadan tutkal çalışırken, kağıdı kenarlardan kenara aşamalı olarak yumuşatmaya çalışıyoruz. Küçük bir arama ile koyduğumuz bir sonraki sayfa önceki değil. Böylece tüm yüzeyleri kapayana kadar.

Işığa baktıktan sonra kolları makasla kestik. Kenarın daha doğru olmasını sağlamak için, tutamağın dilimlerini ince bir kağıt şerit ile yapıştırın. Ayrıca şeridin üst bölümünü oluşturuyoruz.

Hazır ev yapımı oyuncak kutusu

Bu durumda, kutunun tüm köşeleri her iki tarafta yapışkan bant ile yapıştırılabilir - daha uzun sürecektir. Sonra, kumaşı alın ve kutu boyutunu, iki takım boşlukları kesin. Biri kesinlikle boyutu, dikişler için ek olarak artı, ikincisi 1 cm daha küçük ve aynı zamanda ödenekli. Dikişlerde her iki tarafa da 0,5-1 cm ekleyin. İş parçasını bir haç şeklinde derhal kesebilir, bu nedenle kumaşın tüketimi daha fazladır - ayrı parçalar daha ekonomiktir))

İki çift boşluktan kumaşı kesin ve onları dikin

Ayrıntıları önce bir çapraz şeklinde dikin, sonra iş parçasından bir torba yapın. Kutuyu deneriz. Biri (daha büyük) dışarıdan gerilir, ikincisi içeride düzleştirilir.

Şimdi evrensel yapıştırıcıyı alınız ve kumaşı içte ve dışta dipin çevresinde dolaştırınız. Sonra köşeleri yapıştıracağız. Böylece kumaş hareket etmeyecek.

Kumaşın kutunun kenarları boyunca yapıştıracağız

Her iki torbanın kenarları içeri itiliyor, kutuyu elle çevreleyen kutuyu örtüyoruz.

Oyuncak kutusunun üstünü dikiyoruz, kulpları kesiyoruz

Makas kullanarak düğmeleri kesin. Sadece büyük parçaları kesmeyin. Yaklaşık 1 cm'lik "ekstra" dokuyu bırakmak gereklidir. İçeri sararak bir kalem dikiyoruz.

Kalemleri çıkardıktan sonra, oyuncakları depolamak için hazır bir kutu buluyoruz.

Kendiliğinden yapışan film ile süslenmiştir

Teşekkür ederim, çok ilginç. Bir çözüm buldum - hakkında yazdığınız IWIS-KIDS çantaları bu fikri gerçekten beğendi. Kendimi aldım ve kullanmanın tadını çıkarıyorum. Uygun şey - tavsiye ediyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 4 =