Leroy Merlin depolama için kutular

Leroy Merlin depolama için Dolap ve çekmeceleri

Bu donanım bölümüne değinmektedir. Zamanla, her kişinin herhangi bir eşya ve zenginlik biriktirir, bu yüzden örgüt kasası sorusu son yer değildir.

bir şekilde bu tür bir cihaz güvenli, hangi mükemmel bir on yılı aşkın süredir bu görev ile baş kilitleri karmaşık bir sisteme sahip bir metal kutu veya dolap olduğunu. Kasalar, temel olarak koruma tipine göre sınıflandırılır:

 • yanmaz. 170 dereceye kadar sıcaklığa dayanabilecek ve ateşten değerli korumak mümkün.
 • hırsız. Karmaşık bir kilit ve çok güçlü bir vaka: Bu kasalar koruma iki engelleri var. mahfazanın mukavemeti yüksek mukavemetli çelik ve kompozit malzemelerin kullanımı ile elde edilir. kale gelince - o genellikle çok katmanlı bir savunması var.

Genellikle otel odaları ve yerleşik mobilya kullanılan kasalar - Böyle kasaları mobilya denir. Ofis kasaları Dokümanların veya büyük miktarlarda para büyük hacimli depolamak için tasarlanmıştır. özel kutular tür silah olarak da vardır - onların varlığı sadece sağduyu uymak için gerekli olduğunu, ancak yasama düzeyinde sabittir.

Her zamanki şeyler depolanması için hiçbir değeri büyüktür, düzenli uyum saklama kutuları. Onlar hiçbir kilitleri ve ek koruma var, ama onlar gündelik öğeleri saklamak için çok kompakt ve kolaydır.

güvenli ile ilgili olarak, Leroy Merlin sunulan böyle ilginç önerileri: Tuş kilidi 4-litre ve maliyetler 1300 ruble ile güvenli Mobilya, elektronik kilitli Mobilya Dokuz litre ve maliyetler elektronik kilit ile beyaz inşa 3100 ruble, 3100 ruble fiyata siyah renkteki 9 litre anahtar kilidi ile bir mobilya şirketi Ştenderler modeli N2, bir fiyata 10 litre Tuş kilidi gri hacmi ile inşa Birim başına 1800 ruble, gri hacmi 3400 rublelik bir fiyata 10 litre, Anahtar kilit ile aleve dayanıklı 13 litre 3 varil maliyetleri 3290 ruble üzerinde 6700 ruble, 2900 ruble tanesi 1 varil maliyetleri için bir gardırop silah, silah kabine pahasına gri kapasitesi.

Kutularda arasında iyi öneri saklamak için: araçlar için de bir tepsi Modeli Lot-boy 164x107x78,5 1 mm 24 ruble de her biri, Anahtarlar için Kabine 650 ruble, dekoratif kahya modeli gri Ev 8 tuşlarının fiyata 44 duvara monte anahtar, kabine dengesi 4200 ruble fiyatı için gri renk.

Leroy Merlin ağ inşaat ve onarım için ürünlerin rahat edinimi için tüm koşulları yaratır.

Ek hizmetler mağaza:

Bilgi yalnızca bilgi amaçlı web sitesinde yayınlanan. Ticari ismi ve diğer ticari markalar ve sahiplerinin tescilli belirtme.

Dolap sistemleri "Leroy Merlin": fotoğraflar, yorumlar fiyat

Her modern insan er ya da geç raflarda satın öğeleri genişletmek ihtiyacını karşı karşıyadır. Gömme Dolap, dolaplar, kritik anda, evin etrafında dağınık çekmece sandık, sağ şeylerin arayışı içinde acele neden sahibini altüst. Sıkıcı günlük kilometre gardırop için düzenleyicinin edinimine doğru karar yol açar. mobilya ürünleri bolca alıcı karıştı alabilirsiniz.

Tercihen potansiyel alıcılar, dolap sistemlerinin dikkatini çekmek için zorlayarak piyasada bugün olanlar ile, "Leroy Merlin", en seçici tüketiciye hitap eden bir dizi seçenek.

pansuman sistemleriyle alanınızı düzenleyin

şeyleri saklamak için bir yer tanımladıktan sonra, sahibi tek bir yerde pantolon, elbise, iç çamaşırı, çorap araya gelecek tasarımları için uygun konut seçenekleri aramaktadır. odasına düzen getirmek için tasarlanmış modern tasarım, teklifler dikkate alındığında, alıcılar askılar, sepetler, şeylerin temiz yığınları içine katlamak tasarlanmış rafları, onların yerine tutmak için yardımcı dolap sistemi "Leroy Merlin" derler.

Bloklar yetkin Eğer uzayın her santimetrenin gerekli tüm kompakt, rasyonel kullanımını düzenlemek için izin alanı düzenlemek.

Özellikler paneli tipi sistemi

Üreticiler tasarımları birkaç çeşit sunuyoruz. Her giyinme sistemi, "Leroy Merlin", şirketin katalogunda görülebilen fotoğraf, kendi yolunda çekici. geliştiriciler tarafından sunulan seçenekler, mevcut alana bağlı olarak seçilir. Bazı ev sahipleri gardırop öğeleri yerleştirmek için bütün bir oda atamak, diğerleri duvar raf, raflar, sepetler monte geniş dairelerin övünme ve bir açı atayamazsınız. dekoratif panel sabitleme raf yüzeyini sabitlemek için izin profil vasıtasıyla gerçekleştirilir. Alüminyum metal çerçeve tabanı olarak kullanılmıştır. Sistem askılar, raflar ve çekmeceler içerir. Modüler tasarım sayesinde dolap içeriğini gözlemlemek için yapım hantal bölümleri ortadan kaldırır.

Bu seçenek odaları için, hangi iç hi-tech tarzında tasarlanmıştır uygundur.

Giyinme Sistemi klasik görünüm

, Alanı düzenlemek isteyen Alıcılar organik odanın içine sığacak olan mobilya seçenekleri seçmek eğilimindedir. Dolap sistemleri "Leroy Merlin" Modern trendleri ve moda trendleri doğrultusunda üretti. Ama klasik tarzda takipçileri değil umutsuzluk, sonuçta layık kopyaları kendilerine sağlanan gerekir. kablo bağları yardımıyla ortak bir yapıda birleşmiş Çeşitli dolaplar, genel resmin içine uyum katılacak. MDF veya sunta alırken tasarruf sağlayan, üretim için kullanılmaktadır. Tüketici Tercih renk seçebilirsiniz.

o, kompakt kullanışlı ve kolay monte edilebilen ve 2670 ruble fiyat herhangi ev kadını sevme çünkü mütevazı bir film İdeal dolap sisteminin "Kansas" "Leroy Merlin" ile odalar için yorum hangi müşterilerle olumludur. çubuğunun tahmini yüksekliği 2 m, bağlı olduğu çamaşır sepetidir. uygulamada 2.4 m genişliğinde ve 30 cm derinliğinde üç bölüm vardır. şemsiye, eldiven, kapaklar ve şapkalar, kısa ve uzun dış giyim için askı için raflar. alt sıra ayakkabı yerleştirmek için kullanılır.

giyinme sistemi Mesh, "Leroy Merlin"

Önerilen tasarımları arasında koleksiyonu arasında özel dikkat ayrılan depolama alanı hücresel organizasyonun bir düzenlemesine verilir.

rehberler tarafından Tel raflar ve sepetler ferahlık tesislerinin etkisi yaratarak, duvara iliştirilmiş. katta, bacaklar eksik olduğu, temizlik önlemek için hiçbir şey yoktur. Ama elemanları "hava içinde gezinip" bir tür - modelin tek özelliği değildir. Bu hesaba tesislerinde ve sahiplerinin isteklerine özelliklerini alarak sırayla raf ve sepet yerleştirme kolaylık takdir. Kaldırmak veya tasarım ödün vermeden modül taşı gerekirse Giyinme sistemi "Leroy Merlin", şirket dizini istendiğinde fotoğraflar, izin verir. modeli satın alarak, gelişmiş insanların fantezilerini gerçekleştirmek ve bireyselliğini gösterebilir. çekici ve görüntüleri çeşitli odaları hakkında Dönüşüm örneği, sahipleri iddialı projeleri gerçekleştirmek için izin verir.

Tamamlayıcı parçalar soyunma sistemi

Her aile bireyinin kişisel ihtiyaçları memnun böylece bu tür yapıların sahipleri kolayca bileşenlerinin yerleştirme planı. Sen hazır dolap sistemi "Leroy Merlin" al ya da ayrı ayrı ustanın gerekli unsurları satın alabilirsiniz. Üreticiler ihtiyacı hissetmeden, zaman içinde, emin yaptık sahipleri gerekli mobilya bileşenleri ekledik.

 • Metal, tahta, plastik ve cam raflar. Alıcı doğru miktarda ve rafların boyutunu sipariş eder.
 • Raf raflardan ayrıca sipariş edilmelidir. Malzeme çeşitli kullanılan ve boyut müşteri tarafından işaret etmiştir. Özellikle talep nedeniyle popüler olan kolaylık ve geniş işlevselliği seçenekleri dönüştüren.
 • Çubuklar, sepetler, çekmeceler ve her boyutta dolap öğeleri yerleştirmek için izin çeşitli boyutlarda askılar. Sistem bir yer, şeyleri ancak çocuk oyuncakları için sadece kalıplarını muhafaza etmek olacaktır.
 • yerden tasarruf ve herhangi bir tarzda dekore edilmiş iç, ile uyum amacıyla, sürgülü mekanizma ile kapılar. ağaç hamuru, plastikler, cam, ayna yüzeyinin üretimi için kullanımı. Bu düzenlemelerin her biri iç özgünlük bir dokunuş getirmek için yapabiliyor.

dolap sistemlerinin avantajları

Modern mobilya doygun pazar alıcı bütçe imkânları üzerinde uygun seçenekleri seçmenize olanak sağlar. "Leroy Merlin" üretimi kalitesi, değişkenlik ve yürütme özgünlüğü ile karşılaştırıldığında daha avantajlıdır.

Sahipleri gardırop not:

dayanıklıdır 1. Güvenilirlik yapı. Kullanılmış özel çelik alaşımları uzun bir servis ömrü garanti eder. metal, ahşap, plastik ve cam: Son teknoloji malzemelerin çeşitli uygulamak için bir sistem içinde izin verdi.

alan 2 etkin kullanımı. rafların bir çoğunluğu, sepetler grup şeylere izin verir ve uygun bakış gerekli aksesuar ararken zaman kazandırır.

3. Garantili tazelik gardırop öğeleri. Mükemmel havalandırma istenmeyen kokuları ortadan kaldırır.

Bir bütün olarak ve ayrı elemanlar olarak 4. kolay kurulum yapısı. taşırken sistem kolaylıkla taşınır.

kendi tercihleri ​​doğrultusunda yapılarını oluşturmak için 5. yeteneği. elementler (sepet, raflar, askı ve raflar) çeşitli küçük ölçekli konut geniş kapalı ve sahipleri olarak sahiplerine yaratılmasına yol açar.

Hatta mütevazı bir bütçe 6. Ekonomik üretim izni seçeneğini seçin. Sen 2670 ruble fiyatı için hazır tasarım satın almak ve işe rafları ve aksesuarları orijinal bir kopyasını oluşturmak için zaman için olabilir. Maliyet raflar / sepetleri - 1192 ruble dan.

Soyunma sistemi "Leroy Merlin": yorumlar

Özgün organizatör satın alarak, çağdaş sakinleri şirketleri ve modellerin büyük bir seçim var. Her şirket zorlu müşterilerinin taleplerini karşılamak için hazırdır. Giyinme "Leroy Merlin" Sistem olumlu tüketici değerlendirmeleri var. Demokratik yapılar alıcılar çekmek direnci, dayanıklılık ve değer giyin. Ve nedeniyle klasik tarzda değil, aynı zamanda modern bir tarzda, minimalizm veya hi-tech sadece dekore edilmiş iç seçmek için istekli sahiplerinin özgün cisimleşmiş hali için.

Ne gibi şeyler depolama sistemleri giyinmeye

Her sezon yeni kıyafetler satın alırken, birikmiş şeyleri saklamak için nereye düşünüyorsun hepsi değil. Sıradan bir gardırop bluzlar, takım elbise, gömlek, iç çamaşırı ve aksesuar depolamak için yeterli görünüyor. o bir noktada çıkıyor Ama, düzensiz depolama evde kaosa yol açar. Bu nedenle, er ya da geç, ayrı, konforlu bir giyinme odası oluşturmak için bir fikir vardır. Ama örgüt kiler alanı ayırmaya yeterli değildir. Raflarda şeyleri yaymak sağlayacak uygun bir depolama sistemi satın almak gereklidir.

Depolama sistemlerinin Faydalı özellikleri

depolamada kullanılması amaçlanan Modern cihazlar, mümkün belirli bir sırayla tek bir yerde dolap öğeleri saklamak kolaylaştırır. raflarda çürümüş Pantolon, takım elbise, elbiseler ve iç çamaşırı, bir yığın saklandığı takdirde daha uzun görünümlerini korurlar. Nedeniyle, modern askılar ve şeylerin saklanması için raflar, rahat tasarımları olması nedeniyle, her parça dolap yerine saklanır.

aşağıdaki gibi giyinme için depolama ürün kullanılabilir:

 • oda ve depolama bölümünden ayıran ekranın köşesinde yapısı yerleştirerek oda ayrı bir bölümünü temsil eder.
 • Yatak odası ve giyinme odası birleştirerek bölümü kullanmayın.
 • Odanın her ne kesiminde depolama için blok düzenleyin.

Bugün birçok mobilya üreticileri giysiler saklamak için kullanılan uygun birimleri sunmaya hazırız. Örneğin, Leroy Merlin pansuman için şeylerin depolama, çok popülerdir. Bunun nedeni tasarım verilerinin tarafından sahip çeşitli avantajları olduğunu. Her şeyden önce, bu dayanıklılık ve aşınma direnci. Çekici, zarif görünüm ile giysiler için bloklar sağlam ve güvenilir ürünlerdir. Uzmanlar Leroy Merlin, dikkatle onları kompakt ve ferah yaparak bu yapıların üretimi yoluyla düşünüyorum. Evde bu ürünleri uygulamak, herkes verimli kullanılabilir alanı kullanma kabiliyetine de sahiptir. Hatta fotoğraf sistemlerinde Leroy Merlin mağaza ile küçük bir odada, biz rahat, pratik vestiyer sağlarlar. Tasarımlar mükemmel nefes olan bir örgü malzemeden imal edilmiştir. Buna bağlı olarak, giysi, her zaman taze ve kokulu kalan, bir tatsız, küf kokusu ile doymuş değildir.

IKEA da depolama için sistemlerin geniş bir yelpazede sunuyor. En popüler tasarımlarından biri ürün Algot Resimde olduğunu. Bu ürün yeni dolaplar, raflar ve raflar ile gerektiğinde takviye edilebilir bir yapıcı vardır. gardırop artması ile kolayca depolama sistemi IKEA şeyler genişletebilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece bir tasarımcı olarak, ek parçaları satın almak ve evde onları bir araya getirmek gerekir. Birçok alıcı tasarımları rahatlık ve kullanım kolaylığını kutluyoruz. mağaza sistemi monte edilmemiş Alış, herkes set olarak sunulmaktadır detaylı talimatlar uyarınca, kendi ellerinizle ürünü toplamak mümkün olacak.

OBI tarafından sunulan giyim depolama için rahat, dayanıklı yapı. depolama sistemleri oluşturma işlemine iyi bir yaklaşım olarak, bu ürünler çok fonksiyonlu ve kompakt. ürünlerin üretiminde kullanılan Dayanıklı malzeme, kolay sepetleri, kancalar, raflar ve evde kendi elleriyle bunlardan raflarını oluşturmanıza olanak sağlar, kolay pansuman için gerekli depolamayı toplayabilir.

Müşteri deposunda bulabilirsiniz tüm tasarımlar, dört tipi vardır:

 • Hücresel veya örgü.
 • Standart gövde.
 • çerçeve temelinde.
 • Modüler.

En kompakt ve çok yönlü örgü cihazlardır. Bu tasarımın her bir eleman bir diğerinin bağımsızdır, ve gerekirse başka bir konuma kaldırılabilir. Harici olarak, giyinme için böyle tesisler alanı aşırı yüklemeden, kolay görünüyor.

fotoğrafta Standart gövde modeli yıllardır sürecek sabit bir yapıdır. Bize bitmiş cihazın maliyetinin düşük sağlar sunta veya MDF kullanılan bu tür ürünlerin üretimi için,. Ancak, mobilya küresel değişikliklere tabi değildir.

bunu yapmak, arttırmak veya herhangi sektörün azalma gerekli hale gelirse yüzden başarılı olmak mümkün değildir. konut sistemleri sosu için, sadece raflar dağılmasına neden olmaktadır. konut gardırop yeri için sen odalardan birini seçmek istiyor. Bu nedenle, sistemin bu tip küçük daireler için uygun değildir.

Çok uygun ve pratik, çerçeve yapılarıdır. Bunlar taban ve tavan sabitlenen dikey profillerin oluşur. Bu temelde için, herhangi bir kullanıcı dostu bir şekilde raflar, raflar ve yatay raf takmak mümkündür. Eğer taşırsanız, bir tasarımcı kolaylıkla sökülüp yeni bir konuma taşınabilir.

şeyler gardırop için modüler depolama sistemi, haklı pahalı ürünlere atfedilebilir. Bu tasarımlar duvarına birleştirildiği özel bir dekoratif yatay modüllerdir. Ve sonra her modül ayrıca raflar, çekmeceler, raflar ayarlayın. gardırop ortaya çıkması kesinlikle düz çizgiler birliği içinde oluştuğu, şık ve özgün.

Özetle, biz dolaplar için işler depolama sistemleri her türlü geldiklerine dikkat. Böyle OBI, IKEA ve diğerleri gibi pek çok hipermarketler, farklı şeyler saklamak için uygun bir ürün oluşturmak için evde ellerini sağlayan tasarımları geniş bir seçki sunuyor.

aralık blokları, askılar, raflar askılar ve barlar, rahat, kompakt ve geniş giyinme oluşturma imkanı sunar. Sonuçta, yıllar birimlerinin seçimini memnun, tasarım öğelerinin kalitesi ve güvenilirliği dikkat etmek önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

81 − 72 =